باطری فرسوده چیست؟

فروشگاه باطری ایران کره

فیمت باطری فرسوده

باطری ها نیرومحرکه ماشین آلات هستند و انرژی کافی را برای راه اندازی و حرکت آنها به وجود می آورند. زمانی که طول عمر باطری به پایان میرسد، تبدیل به باطری فرسوده میشود.
چه عواملی در قیمت باطری فرسوده مؤثر است؟

از عوامل تأثیرگذار در قیمت باطری فرسوده، به موارد زیر میتوان اشاره کرد:
• هزینه های باربری
هزینه هایی که برای حمل و انتقال باطری فرسوده پرداخت میشود.
• هزینه های بازیافت
نحوه بازیافت باطری فرسوده، هزینه های مختلفی دربرخواهد داشت.
• قیمت جهانی سرب
قیمت باطری فرسوده بر اساس قیمت جهانی سرب قابل محاسبه است. قیمت سرب نیز همانند دیگر فلزات هر روز در حال تغییر است به همین دلیل قیمت باطری فرسوده متغیر است. این تغییر قیمت جهانی است.
• شرایط بازار
میزان تورم و شرایط بازار دلار، یکی دیگر از عوامل مؤثر در قیمت باطری فرسوده است.


فروشگاه باطری ایران کره
فروشگاه باطری ایران کره
فروشگاه باطری ایران کره

چه کسانی فروشنده باطری فرسوده هستند؟


بانک ها، بیمارستان ها، مراکز و ارگان های دولتی، کارخانجات صنعتی، تعمیرگاه های ماشین و … که باطری سروکار دارند، باطری های فرسوده خود را میفروشند. فروشندگان باطری فرسوده باید از سایت های مختلفی که روزانه قیمت باطری فرسوده را اطلاع رسانی میکند، بازدید کنند. این کار باعث میشود فروش بیشتر با قیمت بهتر داشته باشند. چه کسانی خریدار باطری فرسوده هستند؟ شرکت هایی هستند که برای جلوگیری از رهاسازی باطری فرسوده در طبیعت، این باطری ها را جمع آوری و بازیافت میکنند. خریداران باطری فرسوده را از فروشندگان میخرند و پس از بازیافت از آن دوباره استفاده میکنند. بیشتر وزن باطری ها از سرب است. این مقدار سرب اگر در طبیعت بماند، باعث آلودگی محیط زیست و آسیب به موجودات زنده میشود


باطری فرسوده

خودروها باید وسیله ای داشته باشند که انرژی لازم برای حرکتشان تامین کند. این وسیله همان باطری میباشد که نیروی محرکه را تولید می کند.
در واقع باطری وسیله ای است برای تولید نیروی محرکه مورد نیاز دستگاه ها وخودروها شخصی و شهری .

باطری فرسوده ماشین

کلأ باطری بعد از مدتی توان تولید انرژی را از دست می دهد این حالت از باطری ، باطری فرسوده گفته می شود.
باطری فرسوده ماشین

بازیافت باطری فرسوده

پسماند باطری شامل فلز و مواد شیمیایی است که این مواد شیمیایی بسیار خطرناک است که حتما آنرا باید جمع آوری و بدرستی آنرا بازیافت کرد. فلزات باطری فرسوده شامل سرب، قلع، آنتیموان و اسید است.


نحوه بازیافت باطری فرسوده به چه صورت است؟
نحوه بازیافت باطری فرسوده بسیار حائز اهمیت است. به این خاطر که در صورت نشتی باطری فرسوده در زمان بازیافت خسارات زیادی به محیط زیست وارد میشود. بازیافت باطری فرسوده باید کاملا ایزوله باشد.
کشورهایی که تکنولوژی و علم بازیافت باطری فرسوده را ندارند، باطری های فرسوده را از سطح کشور جمع آوری میکنند و به کشورهای دیگر میفروشند تا محیط زیست خود را آلوده نکنند.
۴۰ درصد از سربی که در صنعت استفاده میشود، از بازیافت همین باطری های فرسوده تأمین میشود و مابقی آن از معادن سرب کشور بهره برداری می شود نکداران باتری خودرو و باتری یو پی اس ups و کلیه فعالان اقتصادی در زمینه انواع باتری اتمی و باتری اسیدی و باتری اسقاط و ضایعاتی و انواع باتری یو پی اس ups کهنه و فرسوده می توانند باتری ضایعاتی و فرسوده خود را بصورت کلی یا جزئی به شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) فروخته و مبلغ آن را بصورت نقدی دریافت نمایند . همچنین شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) آماده عرضه کلی و تناژی باتری فرسوده و اسقاط به هر میزان به مشتریان محترم می باشد . از آنجایی که شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) در زمینه پخش عمده انواع باتری خودرو (باتری نو و باتری مستعمل) و باتری یو پی اس ups (سیلد ساکن و ژله ای) فعالیت می نماید لذا آماده هر نوع مشارکت و فعالیت تجاری در رابطه با توزیع و تامین و عرضه انواع باتری ماشین (باتری اتمی و باتری اسیدی) و یو پی اس و مشارکت در رابطه با خریدو جمع آوری باتری ضایعاتی یا قراضه و سرب و ارسال به کارخانجات صبا باتری ، سپاهان باتری ، وایا باتری ، توان باتری ، همچنین سرمایه گذاری مشترک در رابطه با واردات و صادرات باتری اسقاط و فرسوده میباشد . کلیه همکاران ، بنکداران و کسبه و تجار می توانند جهت توسعه همکاری و ایجاد منافع مشترک اقتصادی در زمینه باتری خودرو و باتری مستعمل و اسقاط و سرب و یو پی اس ups با شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) تماس حاصل نمایند و از مزایای همکاری مشترک برخوردار گردند. مشتریان محترم باید به این نکته توجه داشته باشند از آنجا که باطری های مستعمل و فرسوده و خراب جزء ضایعات خاص محسوب می گردند و می بایست طبق مقررات خاص و با رعایت نکات ایمنی مربوط منهدم و از بین روند . لذا رها سازی باتری خودرو (باطری) اسقاط و فرسوده می تواند خطرات جبران ناپذیری به محیط زیست وارد نماید و آسیب جدی برای انسانها محسوب شود ، بنابراین باید فرایند بازیافت و تفکیک سازی آن توسط کارخانه های صنعتی و افراد متخصص و کارشناسان این امر که مجهز به ابزار و دستگاه های مربوط می باشند ، صورت بگیرد. بهترین روش تحویل این گونه باطری های فرسوده و کهنه تحویل به مرکز خدمات و سرویس های مربوط می باشد .در این راستا شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) جهت رفاه مشتریان محترم اقدام به تحویل باتری کهنه و فرسوده ی خودرو در قبال پرداخت مبلغ موردنظر کرده است . لذا مشتریان محترم می توانند باتری کهنه و فرسوده خودرو را به همکاران ما تحویل داده و مبلغ آن را از باتری تحویلی جدید کسر نمایند . شرکت کارن باتری هیرو نماینده رسمی و اصلی انواع باتری خودرو صبا باتری (شرکت توسعه منابع انرژی توان) و نماینده رسمی سپاهان باتری (قطب مثبت صنعت) و نیز نماینده رسمی باتری یو پی اس ups در سراسر کشور می باشد . تمام محصولات شرکت کارن باتری هیرو با قیمت درب کارخانه و با ارزانترین قیمت و با بالاترین کیفیت و گارانتی معتبر شرکتی و خدمات پس از فروش به مشتریان محترم به صورت تکی و عمده فروشی عرضه میگردد .ارسال و نصب رایگان ، تست برق خودرو و تست دینام رایگان ودر کوتاهترین زمان ممکن صورت می گیرد.


فروشگاه باطری ایران کره

شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) در جهت حمایت از حقوق مشتریان محترم و حفظ محیط زیست ، باتری فرسوده و کهنه مشتریان محترم را با قیمت روز خریداری می نماید . شرکت کارن باتری هیرو (سهامی خاص) در تمام ایام هفته از ساعت ۹ صبح الی ۲۰ آماده پاسخگویی به مشتریان محترم می باشد .
شماره تماس در تهران ۷۷۷۲۰۵۹۰ -۷۷۷۴۰۵۵۱ - ۰۹۱۲۵۷۲۲۲۹۰ مهندس سعادت
( توجه : مشتریان محترم در حال حاضر خرید باتری اسقاط و فرسوده نداریم. )